| cipicu92 a întrebat:

Vreau sa imi fac abonament la orange pentru iPhone 4. Am fost clientul lor mult timp, dar de vreo 3 luni am iesit. Abonamentul anterior a fost pe numele tatalui meu, iar acum el nu mai vrea sa faca abonament; mama mea vrea, dar imi trebuie actul casei si acela e pe numele tatalui. As vrea sa va intreb trebuie neaparat ca cel pe numele cariua este casa sa faca abonament sau e suficient sa locuiesti la acea adresa si poti face abonamentul prezentand actul de casa care e pe numele sotului(tatalui meu).

4 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Te sfătuiesc să alegi iPhone-ul de pe eMAG, aici este cel mai ieftin din România(zic eu): http://bit.ly/dRqDcw.Aici poţi face rate şi cred că ţi-ar lua mai puţin decât pe abonamentul lunar de la Orange.Menţionez că aici ai şi livrare gratuită.O zi bună.

| BETTYNA a răspuns:

Buna,are la abonamentul Orange iphone 4 ...cam cat ar costa...
Deci nu conteza pe al cui nume este asa mi-am facut si eu pe numele mamei dar actul de casa era pe numele bunicului meu...asadar nu este neaparat

| R3Y a răspuns:

Sa se prezinte mama cu buletinu actul casei ar trebui doar sa constea in livrarea facturii doar atat

| BelieveMe a răspuns:

Se poate face abonament pe numele mamei tale chiar daca actul casei este pe numele tatalui tau. tin minte ca am facut acelasi lucru acum 2 luni