| ciordel a întrebat:

Vreau sa imi fac card PaySafe stie cineva cum pot sa il fac? Apropo am 13 ani! Si pot cumpara jocuri cu cardul?

Răspuns Câştigător
| BOgdANewf a răspuns:

Nu îți poți face card Paysafe. Îți poți face doar un cont dar ca să fie valid îți trebuie cel puțin 14 ani(trebuie sa le trimiți poza cu buletinul). Pentru a cumpăra jocuri. Te poți duce la un magazin cu PayPoint. Și ii ceri un paysafe de o anumită sumă. 5, 10 euro. Sau mai mult.

PS: Nu îți recomand să bagi prea mulți bani în jocuri. Mai bine ieși cu o fată sau cu prieteniii în oraș. Baftă.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ăla nu e card, e un cod ce ți-l dă la magazin cu PayPoint în schimbul unei sume de bani.

| ovidiu123432 a răspuns:

Pentru a face un PaySafe poti gasi intr-un supermarket, lidl sau alte magazine un aparat si acel aparat e pentru paysafecard reincarcare telefonica etc. si trebuie sa bagi suma de bani dorita in aparat iar dupa o sa primesti o hartie cu un cod iar acel cod il bagi in jocuri
De ex : Steam, G2A etc.
Daca gasesti poti sa intrebi o persoana pe strada unde gasesti.
Si daca te referi daca poti sa cumperi jocuri cu paysafecard, poti, doar bagi codul si gata nu ai nevoie de identitate sau ceva.