| ∂яαgσѕ a întrebat:

Vreau sa stiu daca telefonul samsung s5230 isi merita bani si daca are pix pentru tuch screen

Răspuns Câştigător
| MCrowley a răspuns:

Eu am Samsung S5230-Star si este chiar foarte bun.il am aproximativ de un an... e misto... mie imi placebig grin!(funda pleasebig grinhappy ) Si nu are pix pentru touchscreentongue!

2 răspunsuri:
| jump a răspuns:

Salut.nu,nu`si merita banii ca Samsung`urile au defect de serie:semnalul.plus ca asta nu` are un sistem de operare aparte si cu banii astia(400-450 ron) iti poti lua alt tel cu windows mobile.iti recomand HTC dualtouch sau BlackBerry storm.

zi frumoasa.

| jump a răspuns:

P. s:pixu` ala pentru "tuch" screen se numeste stilus