| skydriver a întrebat:

Are cineva Samsung s5230? As vrea sa mi-l iau si vreau sa stiu daca merita! Daca nu merita, vreau o alternativa, ceva in jur la 500 - 550lei(de preferat nokia)!

Răspuns Câştigător
| mrcosmin a răspuns:

E OK. Un telefon touch la pretul asta e de vis si se misca chiar bine, eu lucrez in domeniu si le testez. La 500 de lei nu gasesti un Nokia care sa-ti placa. Un Nokia simpatic pleaca de la 700 lei.

9 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

E super samsungu se merita banii:X:X:X

| skydriver explică:

Baby21 si eu am aceeasi parere despre nokia! de cand ma stiu numai nokia am avut! dar samsungul asta mi se parea dragut! cat despre bani, eu nu am banii aia, mi-i da cosmote la prelungire de abonament, deci nu putem face afacereawinking! mersi oricum!

| stealthb a răspuns:

Are o prietena si e foarte ok telefonul. Singura chestie nasoala e ca e greu sa-ti schimbi wallpaperul pentru ca are 3 desktop-uri si wallpaperul e de fapt o singura poza formata din 3 mai mici pentru fiecare desktop, o sa vezi tu. Dar in rest e ok... in afara faptului ca nu gasesti widget-uri pentru el. O alternativa ar fi LG KP500 Cookie, dar ala nu e cu nimic mai bun decat S5230, ba chiar lumea zice ca ar fi mai prost.

| helena09 a răspuns:

Merita.Si eu primesc unul de la prietenul meu zilele astea. I-am zis ca vreau unul roz ca e mai frumos pentru fete.Am vazut la cineva telefonul si am umblat prin el e super. Mie imi plac mai mult samsungurile decat nokia.

| laryssa93 a răspuns:

Haaa eu il am de 2 luni! si cum sp si numele e un Star laughing

sincer e super. are tot : bateria tine mult ff mult poti sa asc muzica sa sunii cat vrei, pozele sunt mortale si se si misca, screen touch etc.

sincer eu il adorr.

love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

dar spuneti'mi si mie cat costa in Romania Samsung-ul? ca eu nu sunt in tara l'am cumparat din Belgia tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...mai nokia mereu a fost si va fi cel mai bun si practic telefon. daca te intereseaza am au un nokia n73 la 500 ron. daca vrei sa discutam te astept cu un mesaj privat bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Npc baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nokia n95 8gb da e fake(contafacut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un super tel.samsung.ti,l recomand