| georgiana_5872 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon. Ce telefoane imi recomandati.sa aiba o camera buna, sa nu fie cu touch, si sa nu fie scump(400-450lei).
Si ce parere aveti despre lg ks360. Face pozele faine? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| TheRock17 a răspuns:

Buna, telefonul LG ks360 la avut si o prietena de-a mea si nu e chiar cine stie ce.Se cam blocheaza uneori si pozele nu sunt chiar asa misto. Ti.as recomanda un Lg kp501 [ http://www.google.ro/......tp?/imgres ] ca acesta e mult mai bun decat Lg ks360.

Fundita?:o3

3 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Da sa stii e ff bun.happy LG KS360 ti l-as recomandahappy.Si se incadreaza.happy...

| bucurteodora a răspuns:

Este frumos face poze misto dar ste vechi are cativa ani asa ca nu ti las recomanda tias recomanda un Nokia e 63

| Carmen_9342 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un magazin Vodafon caci au niste oferte super la abonamente de 2 ani, nu foarte scumpe.Vezi un BlackBerry 8520 sau 9300. Tot cu tastatura Qwerty sunt si Samsung-uri sau Nokia. [tastatura e superr] Eu zic sa mergi, ofertele sunt super![au oferte tari si la internet!] Succes si funda plss daca te-am ajutat:*