| GigllyMandy a întrebat:

people. Mi-as cumpara un telefon de preferabil Nokia sau Sony dar nu as vrea ceva sensibil, mi-ar place ceva cu camera de la 5 megepixeli in sus, sa arate bine, sa fie rezistent, sa aiba tastatura si touch screen( da nu neaparat), ce mai sa fie performant. P. S: Fara iPhone-uri.Astept pareri si idei. Funda!happy Ciuss!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu si inca mai caut, dar vreau Samsung. Intra pe www.gsmarena.com si poti alege. Ai toate marcile si tot ce s-a scos, sau se va scoate pe piata.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe gama Nokia.
Pa, pa.

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, eu am un Nokia x2winking este foarte bun, camera 5 mp, rezistent la cazaturiwinking asculti radio fara casti (nu asta te intereseaza pe tine laughing ) are blitz si multe altele. Eu zic sa il incerci merita 400 ron cat costa. Alt ceva se aude EXTRA tare, gen Nokia 6234 happy. Bafta si succes in alegerea telefonului potrivit happy

| MLVenus a răspuns:

Nokia N900

| FreaKy01 a răspuns:

Ce zici De Nokia E6? E Super Telu are Tastatura qwerty si touchscreen camera de 8mp si 8gb mem interna +suporta card microsd de pana la 32gb.E prea maxim telefonul:X... Uita aici un review:
http://telefonultau.eu/......i-%29.html

Sper ca ti'am fost de ajutor:)...

| Thandi a răspuns:

Nokia n 97 e cel mai bun la camera, are si blitz, insa eu ma impac mai bine cu LG-urile