| MissNO a întrebat:

As vrea sa imi recomandati si mie un telefon care sa implineasca cerintele de mai jos!
- sa fie smartphone
- sa aiba 2 camere, una din spate, una din fata, preferabil una cu blit
- sa aiba tastatura reala QWERTY, sa nu aiba touch, sau daca are, sa fie partial. Ideea e ca vreau neaparat butoane reale si nu cu touch
- sa fie compatibil la internet cu webnwalk sau macar sa pot face setarile manual
- sa aiba baterie buna, adica sa ma pot baza pe el daca plec in excursii si cand nu am calculator, nu sa moara dupa 20 de minute cum patesc unele smartphone-uri
- sa aiba aplicatii multe gratuite
- sa pot face poze decente cu camera
Daca aveti un astfel de telefon, spuneti-mi, din experienta cum va intelegeti cu el, ce probleme are, de ce sa ma pregatesc, stiti voi...
Eu ma gandisem la Nokia e72. Pare a avea ce vreau. Poate-s si altele...
Multumesc!

1 răspuns:
| mastercs22 a răspuns:

Uita-te la BlackBerry q10.
e un telefon foarte bun!