| Bogdan_9316 a întrebat:

Vreau sa-mi comand de la eMAG (Memorie Kingmax TSOP DDR 512MB PC3200 400MHz)http://www.emag.ro/......ERRYBBBBM/
Care dintr-e voi ati mai comandat depe eMAG? E cu tva? cum e cand comanzi? trebuie sa platesti cand vine masina, sau daca nu esti acasa?
Funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa comanzi facandu-ti cont pe siteul lor sau prin telefon. Daca comanzi peste 100 lei ai transportul gratuit. Daca nu mai platesti in jur de 18-25 lei transport. Suma de platit (in cazul tau): 69 si cu (sa zicem) 18, total 87 lei. Plata o poti face cu cardul, prin virament bancar sau la sosire. Ti-l aduce Fan Courierul. TVA-ul este inclus. Eu am cateva zeci de comenzi la ei.