| BogdanAiud a întrebat:

placa mea de baza suporta memorii ram (DDR1) cu frecvente intre 200-400(MHZ), momentan in pc am instalata o placuta de AENEON(am cautat dar nu am gasit sa comand de nicaieri firma asta) 512RAM200(MHZ)PC3200, As putea sa pun placuta asta langa cea veche? http://www.emag.ro/......pKXMPXC22D

1 răspuns:
| impulls a răspuns:

Da se poate, nu trebuie sa fie exact aceleasi producator dar te-as sfatuii sa-ti iei o placuta tot modelu pe care ni le-ai aratat de 1 GB, pentru ca diferenta de bani este foarte mica intre cele doua happy