| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o camera de filmat dar am auzit ca claritatea e mai buna pe hard diskul ei nu pe cardul de memorie cum is majoritatea. Deci e adevarat? Va rog raspundeti cat mai repede...

2 răspunsuri:
| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Pe hdd ai viteza mai mare de scriere decat pe card, deci claritatea va fi mult superioara cardului

| Cataaa1 a răspuns (pentru Catalin_Adrian_Neagu_1989):

Acum am auzit mai nou ca is carduri top10 si din cauza asta is in dubiu si cameri cu hbd nu is numa de astea slabanoage