| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un uscator de par. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este sa-ti cumperi unul cat mai performant, nu unul de duzina cum se zice, ce este bun tine si mai mult, chiar daca este mai natural sa usuci parul fara feon, dar stii ca iarna pe frig nu racesti, nu cred ca o persoana cu parul lung isi usuca parul fara feon repede, tot feonul este la putere.

| Suzy a răspuns:

Ceva de la BRAUN e cea mai buna firmawinking

| putzulica a răspuns:

Fa ce vrei.laughing

| juniper a răspuns:

Mai bine nu, uscatorul face rau la par, eu il usuc natural si e din ce in ce mai stralucitor happy