| Mimiiii a întrebat:

Vreau sa tiparesc o carte, intr-un singur exemplar. Stiti ceva siteuri din Romania cum e lulu.com pentru tiparit intr-un singur exemplar si la un pret decent?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti apela la aproape orice centru de copiere, ducand cu tine cartea in format pdf (de exemplu pe un stick de memorie USB).
Tiparirea alb-negru (laser) se face cu 10-20 bani/pagina, iar intregul volum se poate coperta prin spiralare (care costa maxim 20 lei).