| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un i-phone, doar ca nu stiu daca merita. imi puteti spne si mie va rog niste site-uri serioase de pe care as putea sa-mi comand un i-phone nu foarte scump?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Apple-Iphone-3G-16GB-Black.html
Asta merita, sigur si site-ul e foarte serios;)

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Ohooooo! Nu te grabi! Fi atent/a! Aici e o problema! Daca vrei o replica e in jur de 3-4 milioane si ti-o poti lua de pe http://shop.ebay.com/? _from=R40&_trksid=p5197. m570. l1311&_nkw=i+phone+3gs&_sacat=See-All-Categories. Daca nu vrei o replica, ATENTIE! Nu iti lua nici odata de pe internet! Sunt prostii, dai o caruta de bani si se strica in cateva zile! Daca vrei, ia-ti de la Orange! Cel mai de calitate, cel mai bun! Sper ca ti-am fost de ajutor! Sa ai un an fericit!