| ALICEPAULA25 a întrebat:

Stiti statausul ala in care spne lumea Il iubesc pe: si da un link iar cand o persoana apasa pe link-ul ala ii apare profilul lui? Vreau si eu sa fac asta, dar nu stiu cum..ma puteti ajuta?

Fundita! :*

1 răspuns:
| CosminXD95 a răspuns:

Pai e foarte usor. Intri pe profilul lui, copiezi linkul care apare acolo, si dupa aceea il lipesti in contextul dorit. Sper ca te-am ajutat. Daca nu ai inteles lasa-mi adresa ta de skype, mess sau facebook sa iti arat.