| RoxiiIoana a întrebat:

Vreau un telefon bun ca sa aiba android sau ios! Wi-fi si camera frontala! Buget maxim 350 de lei!
Apropo merge si flanco, domo, digi etc. dar fara ABONAMENT!

Răspuns Câştigător
| vladionut94 a răspuns:

Nu scrie mai sus Allview, Samsung, iphone 3gs si multe alte telefone secound hand, sau noi tot Allview, huwaei, vezi tu pe eMAG sau okazii

2 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

In orice caz nu gasesti ios la 350 lei doar ceva Allview sau alta firma

| RoxiiIoana explică (pentru vladionut94):

Nu neaparat ios! Merge si android! Stii ceva telefoane care sa se incadreze in ce am spus mai sus?

| vladionut94 a răspuns (pentru RoxiiIoana):

Nu scrie mai sus Allview, Samsung, iphone 3gs si multe alte telefone secound hand, sau noi tot Allview, huwaei, vezi tu pe eMAG sau okazii