| Dragos00098 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou. Am un buget de pana in 1000 de lei. Nu imi pot permite sa iau la abonament, pentru ca am deja unul. As vrea sa aiba Android, deci si touchscreen, Camera de peste 5 MP si un procesor de 600-800-1000 Ghz, si un design aparte.

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Samsung Galaxy S Plus, e foarte bun, ieftin si sunt foarte multumit de el.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

NU ai prea multe variante, insa ar fi asa: LG optimus sol, galaxy ace plus, Sony Ericsson xperai ray, xperai active, xperia live, xperai pro, xperai mini, HTC desire hd, LG optimus black, Motorola defy plus, Motorola milestone 2 si cam atat. Tot ceea ce am isnirat are proc de 1 ghz si 5mp sau mai mult.

| FlorinDiablo a răspuns:

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy mini Iphone 4

| yourFanta a răspuns:

Intra pe www.telefonultau.eu si ai sa gasesti, sunt noi, au toate un review in limba romana, si ai acolo toate caracteristicile.

| MARIUS0987 a răspuns:

Procesor pentru telefon de 600 GHz nu exista, eventual de 600 Mhz. Mai avem mult de asteptat pana o sa apara asa ceva,! Intra si tu pe gsmarena.com si iti alegi ce model vrei!

| ALXlfc a răspuns:

LG optimus black sau Nokia 710 lumia... oricum mai usor iti e sa cauti pe net singur si sa iti faci o idee

| alin1234 a răspuns:

Poti sa iti cumperi un Iphone 3GSwinking