| Răpităînnori a întrebat:

Ajutor! Browserul meu nu funcționează cum trebuie. Nu-mi apare istoricul. Nu ştiu cine mi-a schimbat motorul de căutare şi mi-a pus pauză la un videoclip. Ce pot face? Cum pot afla cine îmi umblă în browser?

6 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Nu ai cum. Dacă a făcut-o cineva, a făcut-o de la dispozitivul tău, nu remote, adică de la distanță. Dar faptul că ți s-a schimbat motorul de căutare implicit mă face să cred că ai luat vreun virus, malware, ceva.

| Răpităînnori explică (pentru adryang78):

Ba a făcut-o remote. Am antivirus plătit, n-am viruşi.

| LisaJulie a răspuns:

Cineva îți cunoaște parola de la telefon probabil! Niciodată sa nu dai parola la telefon sau laptop! Ți-a umblat probabil la setari

| Răpităînnori explică:

Poate e din cauza cardurilor SIM care nu sunt sigure, nu au securitate.

| Issadoria a răspuns:

Browserul tău e conectat cu contul Google. Verifică dacă nu te-ai conectat cu e-mail-ul de la Google pe un alt dispozitiv sau să te fi logat pe dispozitivul altcuiva, care implicit îți umblă în istoric. E singurul mod legit în care ți se poate întâmpla asta.

| Răpităînnori explică (pentru Issadoria):

Nu m-am logat niciodată pe alt dispozitiv.