| cris11cip a întrebat:

Am avut o problema de Facebook, mi-am recuperat contul, dar am 1 membru din familie pe care nu îl pot găsi și nici el pe mine. Pur și simplu e ca și cum nu are cont nici el, nici eu pentru el. Cum il pot recupera? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cauta la lista de utilizatori blocati/restrictionati. Acolo trebuie sa fie.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a blocat, nu ai cum sa-l vezi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-i să iti trimita linkul profilului său pe Messenger.
Ce scrie cand il deschizi?

| Brizbriz a răspuns:

Nu stiu Facebook dar... wtf?!?
milenialii astia, care nu vad padurea din cauza copacilor, adica nu sunt in stare sa iasa din aplicatie
intra-ti unul dintre voi pe un browser, da-ti click pe o poza proprie, sau ceva de genul asta, apoi da link-ul lu' al'lalt si atunci NU ARE CUM sa nu te vada

| cris11cip explică (pentru Brizbriz):

Mulțumesc, am rezolvat. Era o intrare ciudata Troiene..., ceva cu tranzacții, pentru care, câteva persoane din lista mea au primit recomandarea mea se pare, să tranzictioneze.Probabil un virus pe care eliminandu-l, am reușit să aduc totul la normal. Deci nu era pădurea care nu de vedea din cauza copacilor, nu?

| Brizbriz a răspuns (pentru cris11cip):

Dar ai dat funda unuia care ti-a spus de blocati, care tu zici ca nu are nici o legatura tongue
deci tot padurea ehee hee

| cris11cip explică (pentru Brizbriz):

Am dat funda unuia care a încercat să mă ajute pertinent, fără aere de mare cunoscător și fără jigniri. Mulțumesc! Respect! Seară frumoasă tuturor!

| Brizbriz a răspuns (pentru cris11cip):

"acum 10 ore | cris11cip explică (pentru Brizbriz):
Am dat funda unuia care a încercat să mă ajute pertinent"

repet, ai dat funda cuiva care nu ti-a dat nici o solutie... FOLOSIBILA

eu, cu aerele mele de "superior" ti-am dat o solutie, care e IMPOSIBIL sa nu functioneze, pentru ca e prea evident, ca, cel putin iti da un mesaj cu "de ce" nu functioneaza

morala e insa foarte clara: nu ai venit aici pentru ajutor, ai venit aici pentru suport moral, si nici macar nu constientizezi asta tongue

| Mihai0101 a răspuns:

Daca el te-a blocat sau tu pe el nu aveti cum va gasi! E simplu!
Vezi sa nu il fi blocat tu intra la persoane blocate si verifica.
Dar daca el tea blocat nu poti face nimic pana nu te deblocheaza el!