| alpacaq a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR! Mama si-a luat teapa cu niste adidasi pe care i-a comandat de pe o pagina de Facebook(nu mai stie cum se numeste, nu a primit vreun email de confirmare), iar pe coletul de la fan curier pe care l-a primit de la tepar/i scrie un nume de firma fals, singurul lucru cert despre cei ce au trimis pachetul fiind faptul ca sunt din Deva, deoarece pachetul a fost depus in sediul Fan curier Deva. De asemenea, mama nu a primit nicio chitanta. Aveti orice idee de cum am putea da de cei ce au trimis adidasii? Dau funda, va rog!

Răspuns Câştigător
| 120bulevard a răspuns:

Ia legatura cu FAN, spune-le numarul comenzii de pe factura de unde a venit de la cine si cum, si vezi ce rezolvi, e imposibil sa nu fie scris vreun nume pe factura aia lipita pe colet, intre timp poate aflii pagina de Facebook de unde a comandat adidasii, cauta un avocat cu cap si da-i in judecata pe tepari sau macar raporteaza pagina sa nu mai dea si altora tepe

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine drac va pune sa comandati ieftinituri si replici de pe Facebook