| XandreiX16 a întrebat:

Am o problema care ma macina, mai exact eu fac acum ore online pe google meet si e cineva care isi face conturi false si intra la ora. Eu nu am vreo legatura insa din cate am auzit o sa le scada 3 puncte la purtare la toti cei care au dat linkul mai departe. Ideea e ca eu l-am copiat ca sa ajut niste colegi sa se conecteze si intrebarea mea este daca se poate afla cine a copiat linkul si daca pot avea probleme ca s-a pus multa presiune pe chestia asta.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e legal să vă scadă nota la purtare pe motivul ăsta.

| TheStrategist a răspuns:

Dacă nu spune nici unul că le-ai dat link-ul nu cred că poți avea probleme.

| ShREKT a răspuns:

Daca le arati screenshot-uri cu linkurile si la cine le-ai trimis ca sa iti demonstrezi nevinovatia, nu ar trebui sa ai treaba. desi cred ca cei care faceau asta isi dadeau singuri linkurile sau le salvau