| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema urgenta.Am un cont de Instagram cu un numar vechi (nu am scris acel nr in datele mele, nu inteleg de ce s-a scris singur) si ieri m-a deconectat de pe cont si imi zice ca a fost o conectare suspecta.Acolo imi arata sa trimita un cod de securitate pe numărul acela dar eu nu mai am nici macar cartela...cu e-mailul nu pot deoarece nu era scris la datele mele...stiu decat parola, ce fac?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti faci alt cont nou nu ai alta solutie.

| Vântulalb a răspuns:

Instagramul merge DOAR pe telefon. Iata misterul cum s-a scris acel numar singur.