| Gabriela8766 a întrebat:

Bună ziua. Am și eu o problema cu contul de Instagram și Facebook. În urma cu o luna am dat datele mele pe o aplicație. După, mi-a venit mesaj sa îmi resetez parola pentru ca contul meu este compromis.De atunci tot schimb parola dar degeaba.Cineva îmi sterge din prieteni,îmi blochează persoane, îmi sterge din urmaritori.Am dat la activități de conectare si mi-a apărut un dispozitiv necunoscut, dar l-am deconectat. Dupa am schimbat parola la fel tot se conecteaza cineva deoarece am prieteni noi în lista fără sa ii adaug eu.Si la lista de block sunt foarte multe persoane adăugate, în special din alte tari. Am autentificarea cu 2 factori activata dar tot degeaba. Acel cineva imi blochează persoane.Cum poate sa între dacă l am deconectat și parola a fost schimbata de mai multe ori atat pe Facebook, cât și pe Instagram?

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Poate ai in PC virusi, ai scanat?

| Gabriela8766 explică (pentru cfrtobias):

Bună.Da,am scanat și apare ca nu s-a găsit nici o problema. Chiar nu știu ce sa mai fac