| Na_Oa_1995 a întrebat:

Am pus o comanda pe joom, întrebarea mea este, cand ajunge la posta o sa contacteze ei sau ar trebui sa merg eu sa verific daca a ajuns?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

O sa te contacteze ei, primesti acasa o hartiuta, sau direct pachetul. Instaleaza 17 track si pui acolo tracking-ul, si o sa vezi cam pe unde e pachetul.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Atunci când primești un colet prin Poșta Română, aceștia te anunță prin trimiterea unei hârtiuțe la adresa de acasă. Ține minte! Atunci când faci cumpărături online te încurajăm să verifici daca situl de pe care achiziționezi are date de contact, adresa magazinului fizic și datele fiscale ale firmei.