| Tarcuta_Alesya_1999 a întrebat:

Ba, mi se intampla ceva foarte ciudat, gen, ascultam o melodie pe Youtube de pe xbox, si dintr o data "I Feel Fantastic" si am incercat sa schimb inapoi la melodia precedenta, dar nu mergea. Am inchis TV ul impreuna cu xbox-ul. Dupa aceea, cand am incercat sa intru pe Youtube, dar de pe TV (am smart tv de asta pot), dupa cateva secunde iar a aparut acelasi video. Am inchis iarasi Youtube ul dupa am dat pe Baby Tv, si la cateva minute (in jur de 2) Tv ul m-a dat automat pe YT. Acest lucru s-a intamplat de foarte multe ori. Nu stiu ce sa fac... sincer, incepe sa imi fie frica, va rog sa mi dati un sfat❤
Dau funda

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa te asiguri ca ai ultima versiune de soft instalata pe Smart TV. Exista posibilitatea sa fie un bug/o eroare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get help by Microsoft.

| CristinaAnnabella a răspuns:

Ori ai probleme la.partea tehnică ori trebuie sa faci toată casa cu apa sfințită ( la modul cel mai serios )