| CatelusulTau1221 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutorul vostru! Am un telefon Nokia asa 210, si aseara ascultam muzica cu castile in urechi si eram pe facebook. M-am gandit sa schimb melodia si am schimbat-o. Cand sa intru inapoi in facebook( aplicatie) pana sa se incarce realizasem ca nu am setat sa cante aceeasi melodie, si am apasat de vreo 4 5 ori quit quit quit quit ....Atunci telefonul s-a inchis.s-au aprins butoanele s-au stins thinking si mi-a aparut o pagina alba...si pe urma m-a adus la desktop ca si cum i-as fi dat restart. Ce s-o fi intamplat? de ce numai imi merge aplicatia facebook? E mai bine cu aplicatie ca pe net merge greeeeu facebookul. dau funda celui care ma ajuta

Telefonul e nou nout...

Răspuns Câştigător
| pg2000 a răspuns:

Daca telefonul este nou nout atunci sterge aplicatia Facebook de tot din telefon si instaleaz-o iar. Asa sigur va merge! Succes.

2 răspunsuri:
| XperiaSP a răspuns:

Probabil ai apasat vreo combinatie mai rapida de butoane, si cred ca ai blocat aplicatia. Cauta de pe net despre aceasta problema, poate i s-a mai intamplat cuiva. Cauta si prin setari, ca nu strica. Bafta!

| bestseller a răspuns:

Incearca sa instalezi iar facebookwinking