| Intrebarilemele666 a întrebat:

Bună,am primit mesaj de la un cont fake mesaj pe insta și vreau sa știu cine e fără sa ii sparg contul sau ceva.Nu are poze, repere și nici bio, are cinev idee cum pot afla cine e

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa afli asa ceva!
Blocheaza-l si mergi mai departe ca sa nu pierzi timp inutil cu cine stie ce prieten care iti face farse.

| 120bulevard a răspuns:

Ti-l aranjeaza tata, ada-l incoa

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Te ajut eu.
Te duci la politie si zici ca persoana respectiva a mai intrat cu conturi pe tine si-ti cerea mereu bani, n-ai mai rezistat si uitati-l acesta e.
Ii ia ip-ul politia, il gaseste si aflii de cine esti deranjata.
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| sparklingqueen a răspuns:

Nu-l mai baga in seama si daca isi mai face conturi du-te la politie.

| colosseum1337 a răspuns:

O sa te dezamagesc dar nu ai cum sa afli. sad