| Lorena6879 a întrebat:

Bună, as dori sa stiu o informație despre acel site de adulți 18+.
Când iti verifica vârsta, iti cere datele cardului,
Este sigură treaba aia?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Logic ca este ok treaba, milioane de fete sunt acolo, sunt criptate, o data se folosesc apoi se sterg

| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti faci contul pe acel site si te intreaba daca ai 18 ani, tu trebuind cu un act de identitate, sa dovedesti acest lucru.

| doctorandus a răspuns:

Daca vrei sa primesti bani de la Onlyfans, merita. Altfel, te poti trezi ca ai incheiat un abonament.

| Wr3nch a răspuns:

Daca te referi la onlyfans da.

| Brizbriz a răspuns:

Ce site de adulti?
ca stiu o tona la care nu iti trebuie nici un card si nu iti verifica varsta in nici un fel, totul e sa stii ce sa cauti pe google

| NunuNini a răspuns:

Nu am intrat niciodata acolo.
Dar pentru varsta trebuie CI. Chestia cu cardul, e pentru plata vizionarilor. Ai mare grija!

| user0010 a răspuns:

Nu este.

| sparklingqueen a răspuns:

Categoric nu, niciodata nu dai datele cardurilor unor site-uri de neincredere, doar daca vrei sa faci un abonament, de exemplu onlyfans.

| RAY a răspuns (pentru sparklingqueen):

Onlyfans e mai bine securizat ca parlamentul

| MISLO a răspuns:

Nu știu lorena, dar nu as avea încredere

| colosseum1337 a răspuns:

Nu iti da niciodata datele daca site-ul nu este Connection Secure

| MamaMati a răspuns:

Sa mi bag ceva daca stiu si daca iti faci da-mi l si miewinking