| MartaAimee a întrebat:

Buna, cum imi pot recupera contul de mail care a fost 'hack'-uit si mi s-a introdus un pas suplimentar in procedura de recuperare... pas, la care, normal, nu am acces? ce fac? imi iau gandul?
multumesc

5 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Răspuns onest: l-ai pierdut.

| MartaAimee explică (pentru IceRope):

Buna dimineata. multumesc. imi imaginam ca asa va fi. numai bine si sanatate

| Ghioacă a răspuns:

De obicei se poate recupera pe nr de tel, pe contul de mail de rezerva, sau prin întrebările de siguranță...în rest nu merge...

| MartaAimee explică (pentru Ghioacă):

Buna dimineata. am incercat, dar, asa cum am spus anterior, hackerul a setat inca 2 pasi de recuperare a parolei, cu mail si numar de telefon la care nu am acces. multumesc oricum, numai bine

| MartaAimee explică:

Buna diminea. contul a fost spart cu ajutorul meu inconstient. stiu, mi-o merit. am sarit sa ajut un prieten si am deschis usa hacker-ului care mi-a setat un al doilea- treilea pas de recuperare al parolei contului, la care, normal, nu mai am acces. asta e. morala: nu sariti sa faceti fapte bune pentru ca nu stii cine se ascunde in spatele uneei frendly face. numai bine. multumesc