| dan77c a întrebat:

Ufff...

Nu vă putem recupera contul online deoarece nu există nicio altă opțiune înregistrată pentru contul dvs.

Nu pot acesa mailul. Am introdus numarul de telefon pentru recuperare cat si mailul de recuperare. Ce solurie am

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Singura solutie pe care o ai este:
Sa-ti faci un cont nou, dar de data asta sa-ti notezi pe ceva ce nu vei arunca niciodata: adresa de email, numarul de telefon si parola site-ului.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa discuți cu cei de la Google si sa le explici situația, merita sa încerci