| Morosanu_Razvan_1996 a întrebat:

Buna, cum pot sa recuperez contul de yahoo mail daca el imi cere o cheita si nu mai am nici numarul care imi vinea mesaju dar nu sunt conectata nici pe un alt mail.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gresala mare!
In acest caz nu mai ai nici o sansa de recuperare.

| PainTech a răspuns:

In cazul Gmail mai ar fi existat o modalitate.

La yahoo mail nu mai ai ce face.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa recuperezi contul la https://login.yahoo.com/forgot

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon.