| Anonimmm17 a întrebat:

Cum pot sterge intrebarile de pe TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca le-ai pus tu atunci intra pe contul tau, apoi pe Intrebarile mele si sub fiecare intrebare ai Sterge intrebarea, dai pe aceasta, spui de ce vrei s-o stergi si confirmi.
Daca a pus alt utilizator intrebarea va trebui s-o raportezi sau sa scrii un mesaj din CONTACT si sa soliciti stergerea, indicand URL-ul intrebarii si motivul pentru care soliciti stergerea.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Dupa ce te loghezi pe TPU, in partea dreapta a ecranului, vei gasi optiunea "Intrebarile mele"; da click pe ea si sub fiecare intrebare vei gasi un butonul "Sterge".