| Antonia90 a întrebat:

Acum nu se mai pot sterge intrebarile? straight face
daca da cum?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Trebuie sa dai click in dreapta sus, unde scrie CONTACT, cu litere mari, si sa trimiti un mesaj cum ca vrei sa ti se stearga o intrebare. Nu garantez ca ti se v-a sterge, insa poti incerca, altfel nu stiu cum

| MeMeMe97 a răspuns:

Te duci la "intrebarile mele", si subt fiecare intrebare iti apare sterge intrebarea, dai acolo si vrei primi un mail cu confirmarea! Succes!

| Biiba a răspuns:

Da merge.Dai la Intrebarile mele si sub intrebarea care vrei sa o stergi apare un buton rosu pe care scrie Sterge. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda plz.