| daηă a întrebat:

Cum imi pot sterge toate intrebarile?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati: 1. Le raportezi ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil/spam, dupa caz. 2.Scrii un mesaj din CONTACT si o rogi pe Stela sa le stearga. Le poti folosi pe amandoua simultan, poate vor fi sterse mai repede. Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT, in partea de sus a paginii, sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P. S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10 raportari, daca nu ma insel), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

| Puffu a răspuns:

Dai spam singura la ele. Sanatate!