| Diana99624 a întrebat:

Buna! Din ce stiu eu, cand comentez la o postare pe Instagram, le apare si urmaritorilor mei, care urmaresc pagina respectiva. As vrea sa stiu daca exista vreo setare care ma ajuta sa ascund comentariile pe care le pun eu la postari, ca urmaritorii mei sa nu vada. Va rog nu veniti cu idei ca am ceva de ascuns, doar vreau confidentialitate. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-ai cum... Poate doar dacă-i blochezi pe cei care nu vrei să vadă. Îmi pare rău.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe Instagram nu se poate sa selectezi audienta, dar poti comenta in privat cu persoana respectiva, fara sa vada toti urmaritorii tai si ai altora.