| IonescuAndreeaBeatrice69 a întrebat:

as vrea sa pun o intrebare.
Am avut un cont de facebook,facut cu nr de telefon, nr meu de telefon.
Prietenul meu mi a schimbat si emailul(nr de tel cu care ma conectam )si parola pentru ca nu mai voia sa intru pe acel cont iar eu as vrea sa l recuperez fără ca el sa stie dar nu prea stiu cum, pentru ca nu stiu emailul si parola.
Am citit pe net catvea idei dar nu prea reusesc.
Va rog imi explicati ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| jasmin1rose a răspuns:

Incearca sa te loghezi cu numarul de telefon. Langa casuta pentru parola scrie mic "Log in". Apasa pe el si sub celalalt "Log in" care iti va aparea, scrie mic "Forgot account?". Dai click pe "Forgot account?", scrii numarul de telefon si vezi daca iti mai poti salva contul.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Schimba-ti prietenul!

PS. Logheaza-te cu unul din numerele lui de telefon. De aici, te descurci, schimbi parola, apoi dezactivezi contul, o perioada, pana va uita de existenta lui.

| Ora de net a răspuns:

Buna Andreea,

Ne pare rau ca ai trecut printr-o situatie atat de neplacuta. Poti incerca sa-ti recuperezi contul accesand facebook.com/hacked

Pe viitor te sfatuim sa nu dai parola ta nimanui si sa tii cont de sfaturile http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| Anonim1Iza a răspuns:

Dai ca ai uitat parola iar acolo bagi nr de telefon si o sa-ti trimita pe telefon un cod cu resetare a parolei. Nu poate schimba nr de telefon(e-mailul cum ii spui tu). Funda?