| Contreras_Graciela_1989 a întrebat:

Am o mare problema si va rog ajutati-ma! Mi-am uitat parola de la twitter si nu mai pot intra in cont am dat la resetare unde apare"Ai uitat parola", dar imi trebuie emailul si eu mi-am schimbat emailul demult fiindca tot asa uitasem parola deci nu stiu cum sa il recuperez daca aveti voi niste idei v-as fi recunoscatoare! Si m-am mai gandit la ceva prin Facebook nu ma pot conecta la twitter daca da cum? Multumec! Funda pentru cel mai complex raspuns!

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar nu ai ce face. Din moment ce nici acces la email nu mai ai...ce poti face, dar nu cred ca te vei complica atat este sa incerci sa-ti spargi parola folosind un script pentru Kali Linux