| emaopris a întrebat:

Vreau si eu câteva propuneri de nume. Eu am Instagram si facebook...si nu as mai vrea sa apar cu numele meu. Adica vreau un nume care sa fie aproape ne numele meu real.
Pe mine ma cheamă Ema Cristiana. De exemplu am mai vazut la alte persoane: Andreea=Andr eea, Radu= Radoo, stiti....la ce ma refer.

Răspuns Câştigător
| ʚïɞ_Cristina_2000_G0vP a răspuns:

Cristina Chris sau Emma Ema, Emm' Emma, Chriss Tina, Criss Tina

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Ema,

Facebook are o politica stricta in ceea ce priveste numele reale, poti citi despre aceasta aici https://www.facebook.com/help/112146705538576

In cazul in care contul tau va fi raportat, suspendat sau compromis, acesta va fi inchis si nu-l vei mai putea recupera. Te sfatuim sa tii cont de regulile impuse de Facebook pentru a evita situatiile neplacute.

| Zabbyel a răspuns:

rolling on the floor) vino incoa love strucklove struck iti dau e'o 1nume, imdlove strucklove struck EmaTuTa tonguetongue aka CristinaNestiutoarea laughing) o.O

| Betty12345678 a răspuns:

Tinna
Crxx`
Risty
Inna
Kryssy
Crizzy
Cristy
Kitty
Cry
Issa

| FlorinPopa a răspuns:

Ema Cristina poate fi inlocuit cu Ema Cris sau Em Kris. Altii isi pun ceva de genul Em O. Kris*.
*pentru numele tau.