| LanaDelRayFan a întrebat:

Buna! Vi s-a intamplat sa trimiteti o poza in privat cuiva pe Instagram si sa va apara ca Persoana respectiva a facut screenshot chiar daca nu a facut? Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu iti apare tie asa ceva.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu, dar nu cred ca apare asa aiurea.Probabil persoana a facut screenshot dar minte?

| LanaDelRayFan explică (pentru dullcat):

El zice ca nu. Nu stiu ce sa mai cred.

| LordCristobal a răspuns:

De regula e bine sa nu trimiti poze personale unui necunoscut in privat.
Mai ales pe retelele de socializare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că e o nouă opțiune acum. Să ai posibilitatea sa vezi daca celălalt face screenshot conversațiilor sau pozelor trimise.

| NumănumescBrBr a răspuns:

Primești notificare dacă cineva face screenshot pe insta? De când?