| YoyoXender a întrebat:

Vreau sa stiu daca se poate sa imi pun din nou parola recenta de la google,.1 Timp de durata la care sa astept ceva timp?
Imi scrie nu poti folosi parola recenta. 2Pot sa o repun iarasi dupa 24 de ore?

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Dacă ai avut parola recenta de care vorbești, și ai schimbat o cu alta, și vrei sa o schimbi înapoi cu cea "recenta", atunci da, poți face asta.
Timpul nu știu, probabil pana cei de la google se pun sa vadă sah verifice. Poate o zi, sau 2 sa dureze, mai mult nu cred ca totuși ai nevoie de email și fără el e aiurea.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

S-ar putea sa nu mai poti niciodata
imi pare rau
la Apple SIGUR se intampla treaba asta, iar din cand in cand ii mai mananca intre... (semn de apreciere cu dedicatie pentru IMBECILITATILE DE LA APPLE) si te forteaza sa, schimbi parola, la google aproape niciodata nu am schimbat parola

insa acum am cautat pe google:
https://www.google.com/......ps?/search
https://support.google.com/accounts/thread/2769055?hl=en
se pare ca niciodata, decat daca schimbi parola de 100 de ori