| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua am o intrebare.Nu stiu dacă ați auzit dar China ataca SUA.Iar sediul nike este in SUA.in caz in care va fi distrus se vor mai lansa adidași nike noi?

5 răspunsuri:
| ValentinaSiCornel22 a răspuns:

Buna. Nike are sedii și in Europa, iar fabricile sunt răsfirate pe tot globul. Bafta la airforce!

| Alexluchi20 a răspuns (pentru ValentinaSiCornel22):

Îți mulțumesc ca mi au răspund.dar am căutat și nike are sediu doar in usa

| Alexluchi20 a răspuns (pentru ValentinaSiCornel22):

Iar dacă sediul va fi distrus de China se vor mai lansa adidași nike noi?

| Alexluchi20 a răspuns (pentru ValentinaSiCornel22):

Poate te referi la magazine

| ValentinaSiCornel22 a răspuns (pentru Alexluchi20):

Buna seara nu doar la magazine ci și la fabrici! pup