| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Nu stiu daca ati auzit dar China vrea sa atace Sua, iar sediul nike este in Sua.In cazul in care sediul va fi distrus, se vor mai lansa adidasi nike noi?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, pentru ultimul drum. Unde ai auzit de stirea asta?

| Alexluchi20 a răspuns (pentru darrio2007):

Digi 24, g4 media etc

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexluchi20):

Doar sa ii iei sa fugi de razboi, neaparat originali, ca altfel te lasa talpile. Din moment ce ai sters intrebarea, nici tu nu stii ce vorbesti pe aici.

| johnnny123 a răspuns:

Lăsând la o parte faptul că "informația" ta este complet falsă, asta ar fi îngrijorarea ta principală în cazul în care China ar ataca SUA, că nu se mai lansează modele noi de Nike?

| Alexluchi20 a răspuns (pentru johnnny123):

Nu chiar doar doar intreb. poți sa ma ajuti

| Alexluchi20 a răspuns (pentru johnnny123):

Pai si de ce pe net scrie peste tot ca china ataca sua pentru ca sua intervenitla taiwan

| johnnny123 a răspuns (pentru Alexluchi20):

Să te ajut cu ce? Chiar crezi că în mijlocul unui război mondial ar mai conta pentru cineva de pe planeta asta faptul că nu mai lansează Nike modele noi?

| Alexluchi20 a răspuns (pentru johnnny123):

Ai dreptate dar doar ajuta ma te rog cu întrebarea asra

| BabaOarba a răspuns:

Tara arde si babele se piaptana. Nike ne trebuie noua daca ajungem la al treilea razboi mondial, adevarul asta e.

Fa-ti stoc, poate ii dai cu de zece ori pretul cand n-o mai exista Nike, unora ca tine...