| SkyWalker3404 a întrebat:

Ce naiba ii cu prostia asta cu balena albastra si cu fata aia din Timisoara care s-a dovedit ca mai si minte...Cum sa fi dus de nas un adolescent in toata firea?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

In momentul de fata exista propagare in mass media a unor informatii sau mesaje care nu sunt verificate. Din informatiile pe care le detinem de la autoritati, nu exista nicio relatie cauzala directa intre anumite evenimente nefericite care au avut loc in randul tinerilor si acest asa-numit joc.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat