| nukeyly a întrebat:

Ce poti face daca pe mail iti intra tot felul de mail-uri cu reclame idioate, intra multe deci nu poti da unsubcribe manual la fiecare, este ceva soft in care sa poti evita problema, sau soft de trimis maluri(contra-mailuri) la toti astia(de care nu ai auzit niciodata si nu te-ai logat la ei cu mailu tau si nu le-ai dat ceva date gen mail) care fara sa te intrebe iti baga cu forta nimicuri?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Setezi niste reguli sa le bage in spam si aia e

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt dați dracului ăia, au și ei jobul de a-i scoate pe alții din minți. Cred că in cartea de muncă le apare la munca prestată, "storcători de nervi".hee hee
Le poți bloca adresele (se poate si asa), ori le transferi in Spam.

| Zuzu1991 a răspuns:

Filtre de spam, si baga in spam tot ce vinde de la o adresa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai la gmail trei puncte si o optiune "unsubscribe"

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu funcționează, decât la firmele serioase. ))

| nukeyly explică:

Este ceva soft de trimis maluri? sa-i dai o adresa si sa trimita 50 mailuri in 7 zile_msg: fac ceva pe produsul vostru.

| Gusticel a răspuns:

Iti faci un mail nou