| Criss_Cristina_2001 a întrebat:

Cum dezactivez contul adsense?

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

1. Conectați-vă la contul dvs. AdSense.
2. În panoul de navigare din partea stângă, dați clic pe Setări.
3. În secțiunea „Informații despre cont", dați clic pe anulați contul.
4. Consultați informațiile din pagina „Anulați contul".
5. Când primiți e-mailul de anulare, dați clic pe link pentru a finaliza procesul.
În pagina „Anularea contului", va apărea un mesaj care va confirma anularea contului. Toți ceilalți administratori ai contului vor fi informați în legătură cu anularea contului AdSense asociat Contului lor Google.

Mai multe detalii pe pagina oficiala a celor de la Google: https://support.google.com/adsense/answer/9914?hl=ro

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Criss_Cristina_2001 explică (pentru Decster):

Am prieten, asa ca spun pas nesimtitule. -_-

Răspuns utilizator avertizat
| Criss_Cristina_2001 explică (pentru Decster):

Cati ani ai boule? -_-

Răspuns utilizator avertizat
| benny34 a răspuns:

Nu vrei mai bine sa il vinzi? big grin Eu incerc de mai bine de o luna sa imi fac un cont si nu reusesc sa scap de o problema