| asperger3 a întrebat:

Cum e posibil ca pe Facebook sa foloseasca un nr care nu e alui. Nr de telefon este al tatalui meu si il are la abonament de 10 ani minim. Si el NU are cont de Facebook.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De cine vorbesti frate? Cine-i foloseste numarul lui taica-tu?

Bula
| Bula a răspuns:

Tatal tau poate trimite un mail la FB pentru interzicerea folosirii acelui numar, dar trebuie sa aiba dovada scrisa de la furnizorul lui de telefonie.
De asemenea, poate cere informatii despre persoana care s-a inregistrat cu numarul lui, poate este un membru de familie...

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ne poti da mai multe detalii cu privire la numarul de telefon? In ce circumstante a fost folosit acesta?

| asperger3 explică (pentru Ora de net):

Are cont facut cu numarul lui. Am verificat din curiozitate si am ramas surprins si socat ca stiu ca NU are Facebook. Sa ma uit daca mai este contul activ