| Mihai7874z a întrebat:

De ce Edi Vasile promovează o mare prostie numită "Mr Bit"?

Salut, să știți că videoclipuri ale lui Edi Vasile îmi apar în Recomandate. Când mă uit la comentarii, el are un comentariu fixat cu un link periculos.

De ce face el asta?
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cred ca zeci de youtuberi care promoveaza pacanelele online nu doar individul in discutie. Nu e destul de clar de ce o fac? Pentru bani logic.

| Mihai7874z explică (pentru suntserios):

El tot zice că: mR bIT e cEl mai CoOl SiTE

| suntserios a răspuns (pentru Mihai7874z):

Logic că zice.

| NarcisCorneliu a răspuns:

Nu prezinta niciun pericol linkul respectiv. Adresa website-ului foloseste "https", factor care indica faptul ca este securizat, de altfel si Chrome sau orice browser utilizezi te va asigura ca nu exista potentiale riscuri. Iar motivul pentru care-l promoveaza, este simplu, a fost sponsorizat =)