| Miloş_Sanela_1994 a întrebat:

Hei, TPU. happy Am o intrebare legata de aplicatia Viber. Mai nou e disponibila functia aceea "secret chat". adica " conversatie secreta". voiam sa stiu daca la iphone..acele mesaje raman cumva stocate in icloud. pe net nu am gasit nimic care sa confirme treaba asta. dar poate sunt cativa interesati de subiect si au gasit mai multe informatii. Mersi celor care imi pot oferi un raspuns.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu rămâne nimic în cloud!

| DrGoogle a răspuns:

Nu ar trebui sa ramana nimic teoretic happy

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mesajele din interiorul aplicatiilor tale nu pot fi vizualizate in iCloud.