| LaavinuShquizz55 a întrebat:

Informații j3 mai exact un deținător al acestui telefon, vreau sa îmi cumpăr? Crede cineva ca J5 ar scădea la 7 milioane?

3 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

J5 2015 poti sa gasesti si la 6-7.
Si nu e mare diferenta intre J5 2016, poti sa cauti specificatiile, sa vezi ca ai doar cu 500 de mb de ram in plus, in rest..aceasi camera, acelasi display, acelasi procesor..Este acelasi telefon, doar cu 500 de mb de ram in plus.

| Superior a răspuns (pentru Alexul99):

Acel RAM conteaza extrem de mult pe un telefon.

| Alexul99 a răspuns (pentru Superior):

De acord, ram-ul este destul de important pe un telefon.
Insa cu 1, 5GB nu am avut nici o problema pana in momentul de fata, nu mi s-a blocat telefonul, si tot asa.
Daca nu eram multumit de acest telefon fii sigur ca nu i-l recomandam.