| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat numele din contul Google in cel real. Contul de YT se numeste altfel (evident). Temerea mea acum este ca nu cumva numele meu real sa apara pe contul de Youtube adica numele canalului (sa-l vada toata lumea) sad
Sa-mi fac griji? Ma innebunesc setarile astea!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu trebuia sa i ti pui numele real, treaba ta

| MuCelMic a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai canal yt monetizabil?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MuCelMic):

Nu

| Catrice a răspuns:

Și? Te temi ca dau navala hecării peste tine? Ca te prăduiesc de mâine hoții?
Sau crezi că ești singurul Mircea Predescu Lucian din țarăhee hee

| nicunicu3 a răspuns:

Doar tu poti sa vezi setarile si din yt iti schimbi numele.Si celelalte sunt separat.Hai sa te ajut ca am si eu yt si stiu.Ai Facebook sau ceva, da-mi mesaj in privat sau lasa com aici cu el.

| Flar3 a răspuns:

Iti va aparea la un moment dat. Adica exista foarte multi oameni care isi folosesc numele real. Nu ai de ce sa te temi