| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Știe cineva cum pot face să nu mi se vadă numele la contul Google și la YouTube.
Nu vreau să-mi șterg numele, ci să-l ascund ca să nu mă găsească toată lumea să vadă ce postez.

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu cred ca ai cum. In momentul in care ti-ai creat contul de Google+ ti-ai creat automat si un nou cont de YT care depinde de acesta. Prin urmare, asa ramane. Ori nu am inteles eu pe deplin ceea ce doresti tu, ori nu esti tu destul de concis.

1 răspuns: